Ukradli 75 palet – usłyszeli już zarzuty.

Policjanci z Sochaczewa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież kilkudziesięciu europalet. Sprawcy sprzedali łup na skupie. Usłyszeli już zarzuty i przyznali się do popełnionego przestępstwa. Jeden z nich usłyszał dodatkowo zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej.
Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży 75 europalet na szkodę jednej z sieci sklepów. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że sprawcy przyjechali busem i ukradli 37 sztuk europalet. Z drugiego sklepu zabrali 38 sztuk. Łączna wartość strat wyniosła ponad 2 tys. zł.

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu sochaczewskiego w wieku 34 i 36 lat. Mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży i przyznali się do popełnionego przestępstwa. Za popełniony czyn grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Młodszy z zatrzymanych dodatkowo odpowie za kradzież szczególnie zuchwałą, ponieważ ukradł artykuły spożywcze wiedząc, że jest obserwowany przez obsługę. Za przestępstwo, które pojawiło się w kodeksie karnym w ubiegłym roku, grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz