Trzy medale Zuzanny

PŁYWANIE W Sochaczewie wyłapują talenty. Następnie diamenty są wstępnie szlifowane i jak już mają swoją wartość, przechwytywane są z reguły przez skierniewicką Nawę, dla której zdobywają medale oraz inne sportowe trofea.

Tak też sprawa się ma z Zuzanną Denisiewicz. Wystartowała ona w 16-osobowej reprezentacji skierniewickiego klubu w zawodach z cyklu Grand Prix Puchar Polski, które odbyły się w Lublinie. W imprezie tej startowali zawodnicy powołani do kadry narodowej PZP, a była ona dodatkowo eliminacjami do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Można się więc było spodziewać bardzo wysokiego poziomu. I tak też było.

Panna Zuzanna doskonale dała sobie radę. Jako jedyna z Nawy stanęła na podium i to aż trzy razy. Drugie miejsce zajęła w wyścigu na 200 m stylem grzbietowym. Następnie do swojej kolekcji dołączyła dwa brązy (200 m stylem zmiennym oraz 100 m stylem grzbietowym). Blisko medalu była również w grzbietowym sprincie (50 m), w którym zajęła piąte miejsce.