Trwają szczepienia.

fot.pixabay

TERESIN Od połowy stycznia w Teresinie ruszyła akcja szczepień. W pierwszej kolejności można było rejestrować pacjentów 80+, chcących się zaszczepić przeciwko Covid-19. A od 22 stycznia można już rejestrować osoby z grupy 70+. Pierwsi planowo mają być szczepieni od poniedziałku, 25 stycznia. Wszystko zależy od dostępności szczepionki na rynku.

W przypadku Gminy Teresin szczepienia będą odbywać się w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej TER-MED w Teresinie przy ul. Szymanowskiej 17, rejestracja tel. 601 853 040, (46) 861 37 06) oraz w gabinecie lekarskim w Elżbietowie 48, Bakoma S.A.

Rejestrować się można w punkcie szczepień, jak też poprzez e-Rejestrację na stronie pacjent.gov.pl lub infolinię 989.

Od 25 stycznia zacznie również działać gminna infolinia, tel. (46) 861 38 15 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00), gdzie będzie można także zgłosić potrzebę zapewnienia dowozu do punktu szczepień osobom starszym lub niepełnosprawnym. Aby skorzystać z tej usługi, trzeba nie tylko zadzwonić, ale także przedstawić odpowiednie dokumenty uprawniające do tego (orzeczenie o niepełnosprawności, grupę inwalidzką lub w przypadku sędziwego wieku dokument potwierdzający wiek). Usługa dowozu jest bezpłatna.

BN

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz