Tlenowa rewitalizacja skóry.

Oksybrazja tlenowa to idealny zabieg zaspokajający potrzeby każdej skóry. Dzięki tej metodzie oczyszczania skóra jest zdrowa, promienna, poprawia się jej koloryt i metabolizm. Brak efektów ubocznych sprawia, że może być wykonywana przez cały rok i sprawdza się w przypadku każdego rodzaju cery, a dodatkowo przynosi doskonałe rezultaty w wyniku łączenia jej z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi.
Oksybrazja powoduje dokładne oczyszczenie skóry, oparte na kontrolowanym złuszczaniu wykonywanym za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej i składników aktywnych w specjalnie przygotowanych ampułkach.
Już po pierwszym zabiegu skóra jest dokładnie oczyszczona, nawilżona, bardziej elastyczna, rozświetlona i zregenerowana. Seria zabiegów pozwala spłycić zmarszczki, poprawić koloryt, wzmocnić naskórek oraz poprawić syntezę kolagenu i elastyny.
Metoda ta jest absolutnie nieinwazyjna, bezpieczna, bezbolesna i bezdotykowa, a co za tym idzie – całkowicie higieniczna. Ze specjalnego aplikatora wydobywa się tlen wraz z ciekłą substancją, którą rozprowadzamy dokładnie w całej okolicy zabiegowej z odległości kilku milimetrów od powierzchni skóry, tym samym nie dotykając naskórka.
Oksybrazja wskazana jest dla osób borykających się z różnego rodzaju problemami skórnymi, ze skórą naczyniową, delikatną, wrażliwą, ponieważ metoda ta eliminuje mechaniczne tarcie naskórka. Dodatkowo w trakcie zabiegu skóra jest dodatkowo schłodzona, co powoduje obkurczenie naczyń krwionośnych i zwężenie porów. Tlen natomiast posiada właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, a także zmniejsza podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznymi.
Oksybrazję można wykonywać na różnych partiach ciała.
Metoda tego zabiegu przynosi spektakularne efekty w przypadku łączenia jej z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi i wzmacnia w dużym stopniu ich efekty.
Polecam zabieg ten w celu poprawienia skóry z cellulitem. Warto wykonać serię na uda i pośladki.
Zapraszam na zabieg oksybrazji tlenowej.

Hanna Kasztelan

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz