Teatralne lato.

W ostatnią niedzielę sierpnia dzięki Mazowieckiemu Instytutowi Kultury do Młodzieszyna zawitali niecodzienni goście. Po południu do parku przy Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie zajechał wóz z artystami z Warszawy. Grupa Teatru Pantomimy „Mimo” wywołała duże zainteresowanie wśród przybyłej na to wydarzenie publiczności. Wśród drzew w środku parku wyznaczono plenerową scenę i miejsce dla widowni.

Pełen humoru, dynamiki, ale i refleksji spektakl „Komedianci”, przywołujący wspomnienia dawnych ulicznych kuglarzy i aktorów na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wielkie brawa należą się reżyserowi, autorowi scenariusza i ruchu, a jednocześnie występującemu w spektaklu Bartłomiejowi Ostapczukowi, jak i całej występującej grupie artystów, którzy zauroczyli nas swoją ekspresją, mimiką i talentem aktorskim. Nie zabrakło też elementów lokalnych – dużo śmiechu wywołało wciągnięcie do zabawy widzów, a szczególnie rola narzeczonego, jednego z mieszkańców Młodzieszyna.

Dziękujemy bardzo Mazowieckiemu Instytutowi Kultury i pani Annie Mizińskiej za wsparcie Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie tym świetnym wydarzeniem kulturalnym w ramach projektu MIK dla Mazowsza.

Podziękowania ślemy również policjantom, druhom z OSP Młodzieszyn oraz Państwu Beacie i Danielowi Łukaszykom za zabezpieczenie tego wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii na www.gok.mlodzieszyn.pl.

Gmina Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz