Szczęście w czasie pandemii.

fot. Jerzy Szostak

Sochaczew wzbogacił się o kolejnego szczęśliwca. Jest nim osoba, która dzięki zainwestowaniu pięciu złotych będzie przez najbliższe dwadzieścia lat otrzymywać od Totalizatora Sportowego Ekstra Pensję w wysokości pięciu tysięcy złotych.

Kolektura w mieszcząca się w Saloniku Prasowym przy ulicy Pokoju w Sochaczewie w sobotę, 21 listopada okazała się szczęśliwa dla gracza, który kupił w niej kupon Ekstra Pensji zagrał metodą na chybił trafił.

– Dotychczas, w naszej kolekturze trafiały się czwórki i trójki. A sobotnie losowania, kiedy jeden z naszych klientów wygrał Ekstra Pensję po raz kolejny pokazało, że nasza kolektura przynosi szczęście mieszkańcom Sochaczewa. Chciałbym, aby takich wygranych w naszej kolekturze było jak najwięcej – powiedział nam Robert Łukawski, właściciel Saloniku Prasowego przy ulicy Pokoju. O tym, że w tej kolekturze padła główna wygrana w tej grze poinformowały krajowe media w tym telewizja.

Jak poinformował nas Robert Łukawski szczęśliwiec dodatkowej pensji zagrał metodą na chybił trafił i wykupił jeden zakład za pięć złotych. Było to prawdopodobnie najlepiej zainwestowane pięć złotych w jego dotychczasowym życiu, ponieważ dzięki temu przez najbliższe dwadzieścia lat będzie otrzymywał co miesiąc do Totalizatora Sportowego, który jest właścicielem Lotto, pensję w wysokości pięciu tysięcy złotych. W sumie otrzyma 1 200 000 zł.

Jerzy Szostak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz