Świadectwa z zaświatów

Reklamy

Niewyjaśnione zjawiska, nawiedzone miejsca, klątwy, przerażające zjawy, niespokojne duchy, zwodnicze demony, niepokojące hałasy, przemieszczające się przedmioty, niewyjaśnione śmierci. Historie interesujące zarówno dla tych, którzy wierzą w  istnienie zjawisk wymykających się ludzkiemu rozumowi, jak i  dla tych, którzy je tylko przeczuwają.

Opowiada o nich w swojej najnowszej książce „Widziadła. Świadectwa z zaświatów”   Janusz Szostak. Tym razem dziennikarz śledczy, znany przede wszystkim z  publikacji poświęconych przestępczości zorganizowanej, zaprasza na rozmowę o świecie, wobec którego logika, doświadczenie i  akademicka wiedza pozostają bezradne.   W swojej   najnowszej książce „Widziadła. Świadectwa z zaświatów” stara się oddzielić fakty od mitów, odwołując się także do opinii psychologów, jasnowidzów, mediów, badaczy zjawisk paranormalnych, egzorcystów, hipnoterapeutów.

Najnowsza   książka Szostaka już stała się bestsellerem, w ciągu pierwszego tygodnia do premiery wyprzedano cały, wielotysięczny nakład. Konieczny był dodruk.

„Widziadła. Świadectwa z zaświatów”, to reporterska podróż do nawiedzonych miejsc oraz domów, które zasiedliły zjawy. To relacje świadków o pojawiających się tam widmach, widziadłach, duchach oraz demonach.

Janusz Szostak odwiedził kilkadziesiąt takich miejsc, zmierzając śladem niewyjaśnionych zdarzeń oraz zjawisk paranormalnych. Rozmawiał z osobami, które zetknęły się ze zjawami bądź były świadkami zdarzeń, które nie sposób wyjaśnić. Odwiedził ludzi, w których domach zadomowiły się zjawy, z którymi przyszło im walczyć. Opowiada też o klątwach, które stały się przyczynami tragedii.

W tej książce znajdziemy także rozmowy z osobami, które na co dzień mają kontakty z duchami: jasnowidzami, mediami, egzorcystami, oraz hipnoterapeutą. Oni także opowiadają o swoich doświadczeniach z duchami, i o tym, jak ich się pozbyć.

mk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz