Sukces dziewcząt   ze SP Iłów w piłce nożnej.

Reklamy

Mistrzynie powiatu sochaczewskiego dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Iłowie w kategorii „młodzież” zwyciężyły dnia 21 października podczas zawodów międzypowiatowych w Iłowie i uzyskały awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Dziewczęta są w ósemce najlepszych zespołów na Mazowszu. Zawody były bardzo zacięte i o wygranej zespołu z Iłowa zadecydowała jedna bramka. Podczas turnieju wystąpiły trzy zespoły: SP 2 Pruszków, SP Międzyborów oraz SP Iłów.

W pierwszym spotkaniu, mimo prowadzenia 1:0, dziewczęta z Iłowa po pierwszej połowie meczu przegrywały mecz z SP 2 Pruszków. W meczu zmarnowały wiele dogodnych sytuacji, co zadecydowało o wyniku. Dziewczęta zmobilizowały się i po dużo lepszej i skuteczniejszej grze zwyciężyły SP Międzyborów 5:3. O wynikach całych zawodów decydował ostatni mecz pomiędzy SP 2 Pruszków i SP Międzyborów. Każda z trzech drużyn mogła zająć pierwsze miejsce.

Na szczęście wynik 3:1 dla SP Międzyborów dał dziewczętom z Iłowa zwycięstwo w turnieju (dzięki najlepszej różnicy bramek).

Wyniki turnieju dziewcząt

SP Iłów – SP 2 Pruszków 1:2 (bramka Julia Sztubecka)

SP Iłów – SP Międzyborów 5:3 (bramki:3 Kinga Brzezińska, 2 Julia Sztubecka)

SP 2 Pruszków – SP Międzyborów 1:3

Skład zespołu: Hanna Napieracz, Anna Sałacińska, Anna Karpińska, Kinga Brzezińska, Patrycja Roskosz, Klaudia Brzeska, Julia Sztubecka, Natalia Felczak, Magdalena Urbaniak; opiekun: Piotr Piotrowski.

Gmina Iłów

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz