Strażacy doposażeni.

Reklamy

W ostatnim czasie obserwujemy wzrost zachorowań na COVID-19. Epidemia nie ustępuje, a rząd wprowadza nowe ograniczenia oraz zaostrza obowiązujące.

W związku z tym, wójt Monika Pietrzyk doposażyła jednostki OSP z terenu gminy Młodzieszyn w środki ochronne. Trafiły one do wszystkich czterech jednostek, które otrzymały pakiety niezbędne do ochrony przeciwko wirusowi. Każdy pakiet zawierał płyny dezynfekujące, jednorazowe maseczki oraz rękawiczki. Warto zaznaczyć, że było to kolejne wsparcie od początku epidemii, jakie nasi Strażacy otrzymali z rąk wójta Moniki Pietrzyk.

Jak mówi wójt Monika Pietrzyk: – Strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych wykonują pracę niezbędną dla społeczeństwa oraz naszej lokalnej społeczności. Mają też swój wielki wkład w obecnej nadzwyczajnej sytuacji, gdy wspólnie walczymy z epidemią koronawirusa. Wspieramy ich, by mogli realizować swoje zadania w sposób maksymalnie skuteczny i bezpieczny. Środki w postaci płynów dezynfekujących zostały nam przekazane nieodpłatnie przez firmę VOKE sp. z o. o. Wojciecha Pąka, za co serdecznie dziękujemy.

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz