Sprzątanie bez kabli! Odkryj odkurzacze bezprzewodowe.

Nie dosyć, że jest ciężki, wymaga źródła prądu, to jeszcze irytuje splątanym kablem. Masz dość bycia na krótkiej smyczy swojego odkurzacza? Modele bezprzewodowe pokażą Ci nową, lepszą jakość sprzątania i w zwykłym obowiązku odkryjesz przyjemność.

Ciężko wyobrazić sobie dom bez odkurzacza. Jeszcze ciężej – dom, którego mieszkańcami są małe dzieci i czworonogi, będące częstym źródłem bałaganu. Wówczas podłoga codziennie, a nawet kilka razy dziennie wymaga interwencji. Wyciąganie i szarpanie się z odkurzaczem przewodowym w tej sytuacji potrafi bardzo uprzykrzyć życie. Szczególnie odbija się to na nastrojach osób, które kochają higienę i ład. Jak pokazują badania – stan czystości naszego otoczenia może oddziaływać na stan naszego umysłu. Aż 81 procent, twierdzi, że czuje się szczęśliwsza w czystym domu. Teraz dzięki odkurzaczom bezprzewodowym utrzymanie porządku we własnym zaciszu, może stać się dużo szybsze, praktyczniejsze i łatwiejsze. Jednym słowem: przyjemne! I warto dla poprawienia komfortu życia przekonać się o tej przyjemności na swojej skórze pod własnym dachem.

Praktycznie i poręcznie

Bezprzewodowe odkurzacze to specjalnie zaprojektowane lekkie urządzenia, które nie wymagają od ich użytkownika żadnego wysiłku przy odkurzaniu, dzięki czemu sprząta się nimi łatwo i wydajnie, a sprzęt zawsze jest pod ręką. Nie trzeba ich podłączać do kontaktu, jak standardowe odkurzacze. Wariant bezprzewodowy ładujemy w specjalnej stacji ładującej bez żadnego, najmniejszego wysiłku. To się robi samo. Wyjmowanie i odstawianie odkurzacza do stacji ładującej też nie wymaga użycia siły. Poradzi z tym sobie nawet starsze dziecko. Wystarczy odkurzacz wyjąć, chwytając za uchwyt, aby rozpocząć sprzątanie. I to, co sprawia, że deklasuje on tradycyjne modele, jest jego pionowa konstrukcja, która nie zmusza do odkurzania w pozycji schylonej, a to z kolei bardzo sprzyja osobom starszym lub z kontuzjami kręgosłupa.

Taka moc to wielka pomoc

Nowoczesne modele bezprzewodowe charakteryzuje duża wydajność, nawet przy pełnym zbiorniku na kurz. Takim przykładem są odkurzacze bezprzewodowe firmy Electrolux. Model Pure q9 tej marki wyposażony został w specjalny system cyklonowy ze śrubą Air Helix. Dzięki czemu w komorze cyklonowej efektywniej zostają oddzielone cząsteczki zanieczyszczeń od powietrza, co zmniejsza częstotliwość zatorów i nie wymaga nagminnej zmiany filtrów. Ponadto odkurzacze bezprzewodowe Electroluxa wyróżnia na tle standardowych wariantów maksymalna redukcja hałasu, a to dzięki kombinacji płynnego przepływu powietrza i jego wyciszonego wylotu. W ten sposób poziom hałasu został zredukowany o połowę w porównaniu z innymi tradycyjnymi odkurzaczami ręcznymi i ma zaledwie poziom 75 dB.

Sięgnie tam, gdzie wzrok nie sięga

Bezprzewodowy odkurzacz to sprytne narzędzie, które dotrze niemal do każdej, stwarzającej problem z dostępem przestrzeni, jak zakamarki za i pod meblami. Sprzątanie bez kabla pomoże uporać się z odkurzaniem mieszkania pełnego różnych przeszkód architektonicznych w postaci różnych uskoków, schodów i wszelkiego rodzaju barier konstrukcyjnych, które przy korzystaniu z tradycyjnego odkurzacza, zmuszają do uciążliwego lawirowania i przepinania wtyczki z gniazdka do gniazdka oraz częstego dźwigania sprzętu. Tymczasem za pomocą modelu bezprzewodowego można posprzątać nie tylko dom, ale też samochód. I poradzi z tym sobie nawet dziecko. Wyposażony w lekki, cichy, poręczny i przede wszystkim bezprzewodowy odkurzacz, z przyjemnością zaangażuje się w odkurzanie, zdejmując z rodziców ten obowiązek.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz