Spotkanie z Niepokalaną.

NIEPOKALANÓW W najbliższą sobotę 6 czerwca w Niepokalanowie ponownie odbędzie się spotkanie pod hasłem „Oddaj się Maryi”. Poprzedzone zostanie całonocnym czuwaniem modlitewnym w piątek od godz. 19:00 do 7:00 dnia następnego.

W sobotę, o godz. 9.30 w sali św. Bonawentury rozpocznie się konferencja i świadectwa. Od godz. 11.00 trwać będzie Eucharystia z oddaniem wszelkich spraw Matce Bożej, połączone z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. Homilię wygłosi ks. Krzysztof Ziółkowski – kustosz sanktuarium św. Jana Pawła II w Radzyminie. Z kolei o 13.40 w sali św. Bonawentury Anna Rastawicka, promotorka kultu sł. Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego, wygłosi konferencję na temat „Wszystko postawiłem na Maryję”. Zakończenie zaplanowane jest ok. godz. 15.00. Więcej szczegółów na temat spotkania i jego program dostępny jest na stronie www.niepokalanow.pl

Warto dodać, że w czasie spotkania będzie można nabyć akty zawierzenia, Cudowne Medaliki, literaturę nt. zawierzenia oraz specjalnie przygotowane na to spotkanie sakramentalia (wodę, olej i sól egzorcyzmowane). Z uwagi na obostrzenia związane z epidemią COVID-19, tym razem nie będzie wspólnego posiłku.

Jednocześnie zapraszamy na facebook.com/oddaniniepokalanej. Jest to społeczność tych, którzy oddali się Maryi lub pragną to uczynić. Dzielimy się doświadczeniem życia na co dzień z Maryją. Informujemy się wzajemnie o nowych, ciekawych inicjatywach maryjnych. Zapraszamy wszystkich rycerzy Niepokalanej, niewolników Maryi, członków różnych wspólnot i ruchów maryjnych oraz osoby niezrzeszone, a pragnące pogłębiać relację z Matką Bożą. Podstawą naszego oddania jest wypełnienie Testamentu z Krzyża przez przyjęcie Maryi za swoją Matkę – mówią organizatorzy spotkania w Niepokalanowie.

Marcin Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz