Spółka zawiesza działalność.

KAMPINOS Gminna Spółka Wodna „Kampinos” poinformowała swoich członków, że na czas epidemii koronawirusa zawiesiła swą działalność w terenie. Chodzi, jak informuje Waldemar Sarnowski, przewodniczący zarządu spółki, o ograniczenie bezpośrednich kontaktów.

­– Obecnie w miarę możliwości związanych z obecną sytuacją epidemiologiczną, będziemy rozsyłać nakazy płatnicze składek członkowskich. Ponieważ pierwszą ratę wpłat przewidzieliśmy na 15 maja, to proszę ich dokonywać zgodnie z zaleceniami Urzędu Gminy w Kampinosie drogą elektroniczną, a ewentualne wpłaty w banku czy poczcie maksymalnie ograniczyć. Proszę również o nieangażowanie sołtysów do zbierania składek na podstawie otrzymanych nakazów płatniczych – mówi przewodniczący spółki.

Jednocześnie dodaje, żeby wypełnić sumiennie nowy druk deklaracji, co ułatwi zarządowi organizację prac spółki w terenie. W przypadku opłacania składek, zarząd spółki prosi o czasowe nieprzekazywanie dokumentów sołtysom. Ewentualnie przesłać ja drogą elektroniczną.

oprac. BN

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz