Spływ na koniec lata.

fot. archiwum

RYBNO Kończące się wakacje będą w gminie Rybno miały atrakcyjną oprawę. Damian Jaworski, wójt gminy Rybno, zaprasza mieszkańców swej gminy na spływ kajakowy rzeką Bzurą.

Odbędzie się on 30 sierpnia. O godzinie 14.45 przed urzędem gminy wyznaczona jest zbiórka chętnych, zapisanych uczestników do udziału w spływie. Następnie przejazd do Sochaczewa, gdzie nastąpi start. Trasa spływu liczy około 10 kilometrów. Meta przewidziana przy Moto Przystani w Plecewicach.

Każdy uczestnik spływu dostanie na czas spływu specjalną kamizelkę asekuracyjną. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać ratownicy, gdyż rzeka Bzura na tym odcinku, choć dość leniwa, to jednak ma fragmenty trudne do pokonania dla niewprawionych w wiosłowaniu. Wywrotki kajaków są możliwe. Po zakończonym spływie na uczestników będzie czekać ognisko z kiełbaskami.

Chętni mogą zgłaszać się mailowo na adres gminarybno.com, wypełniając dostępną na stronie kartę zgłoszenia lub przesyłając skan tego zgłoszenia. Termin zgłoszeń do 26 sierpnia. Spływ jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona.

BN

fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz