Śpiew Wielkanocny z dachu Kościoła.

Razem z księżmi z naszej parafii chcielibyśmy zadedykować wam kilka pieśni Wielkanocnych. Będziemy śpiewać z dachu Kościoła a relacje z tego wydarzenia pokażemy na naszej stronie internetowej. Mam nadzieję, że to przesłanie nadziei dotrze do każdego zakątka naszej parafii wyśpiewamy po jednej zwrotce w każdą stronę.

Na Święta życzę, aby Chrystus Zmartwychwstały dał wam siły do przejścia przez ten trudny czas odosobnienia. Obyśmy usłyszeli w głębi naszych serc, że Jezus żyje i jest z nami, przez wszystkie nasze dni.

ks. Jacek, ks. Mariusz, ks. Marek, ks. Marian, ks. Stefan, dk. Damian

Bardzo dziękujemy za dobre przyjęcie naszych życzeń oraz wiele pozytywnych komentarzy. Chcieliśmy przynajmniej lokalnie przynieść śpiewem trochę radości do naszych domów. Może już wkrótce uda się udostępnić profesjonalnie wykonany film z tego wydarzenia. Na razie film nakręcony przez ks. Stefana.

Pozdrawiamy, Niech Zmartwychwstały Chrystus poprzedza nas.

żródło: Parafia M.B. Nieustającej Pomocy w Sochaczewie.

fot. Parafia M.B. Nieustającej Pomocy w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz