Sochaczewianka z dwoma promilami doprowadziła wypadku.

fot. policja
Miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie i doprowadziła do kolizji z samochodem, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną. Mieszkanka Sochaczewa usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj wieczorem policjanci z sochaczewskiej drogówki dostali zgłoszenie o kolizji w rejonie skrzyżowania ul. Staszica z Al. 600 – lecia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 35 – letnia kobieta kierująca oplem uderzyła w tył fiata seicento, którego kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną.

Sochaczewianka wysiadła z samochodu, podeszła do kierowcy fiata i poprosiła, żeby nie wzywał Policji. Mężczyzna od razu wyczuł od niej alkohol. Świadek zdarzenia, który przed kolizją jechał za kobietą, wyjął kluczyki ze stacyjki opla, aby uniemożliwić jej dalszą jazdę.

Policjanci wykonali badanie na zawartość alkoholu w organizmie 35 – latki, które wykazało ponad 2 promile. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Jak wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz