Sochaczew gra z WOŚP.

fot.policja

Trwają licytacje z których dochód zasili konto fundacji. W 18 punktach miasta rozstawione są już puszki, do których można wrzucać datki. W internecie funkcjonuje sochaczewska puszka zdalna, do której pieniądze można „wrzucić” bez wychodzenia z domu.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć WOŚP nie czekając do niedzielnego finału, jest na to kilka sposobów. Puszki fundacji znajdują się w sklepach na terenie miasta. Pieniądze można też „wrzucić” bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu. Pod tym adresem nasz sztab uruchomił wirtualną puszkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/rnz9fb?fbclid=IwAR3clOpRrRCEwTeY106mIghlwXy2AV4Iu_bNwvD2IQCNx2s2lLtXRmnsVas

W ramach finału w Sochaczewie będzie można wziąć udział w dwóch imprezach biegowych. Około 15.00 na placu Kościuszki pojawią się (oczywiście z zachowaniem bezpiecznego dystansu) uczestnicy biegu „Z pierwszej Stolicy do Stolicy”, sztafety która wyruszy w sobotę z Gniezna by w niedzielę dotrzeć do Warszawy. W Sochaczewie biegacze zaplanowali około półgodzinny postój, który będzie okazją do rozmów z mieszkańcami. W powiecie sochaczewskim trasa ich biegu będzie wiodła z Rybna w kierunku Żelazowej Woli i Kampinosu. Jeśli ktoś z sochaczewskich biegaczy chce wesprzeć tę inicjatywę, może dołączyć do sztafety na tym odcinku.

Druga impreza biegowa to „Bieg po zdrowie”. Będzie można wziąć w nim udział w dniu finału, a jego rozpoczęcie zaplanowano na 11.45 przy zejściu na bulwary spacerowe nad Bzurą od strony parku Chopina.

Czuwanie nad bezpieczeństwem kwestujących oraz całego finału deklaruje sochaczewska policja.

um

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz