Śmierć na Targowej.

SOCHACZEW Tuż po godzinie piątej rano, w piątek, 31 stycznia na ulicy Targowej w Sochaczewie doszło do tragicznego w skutkach zdarzania.

Ratownicy z sochaczewskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej po dojeździe na miejsce ustalili, że samochód osobowy opel corsa uderzył w tył zaparkowanej na ulicy naczepy spiętej z ciągnikiem siodłowym volvo. W chwili przybycia zastępów 72-letni mężczyzna kierujący oplem był nieprzytomny wewnątrz pojazdu. Brak było wyczuwalnych oznak życiowych.

– Mężczyzna nie z miał widocznych obrażeń. W chwili przybycia ratowników nie biło mu serce i nie oddychał. Mimo to ratownicy podjęli działania ratownicze – mówi Rafał Krupa, rzecznik prasowy Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Sochaczewie.

Strażacy wydobyli poszkodowanego z samochodu o przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego i przekazaniu mężczyzny, strażacy pomagali przy dalszym udzielaniu mu pomocy. Jednak pomimo wysiłku ratowników, lekarz stwierdził zgon 72-latka.

W dalszym postępowaniu ustalone zostaną przyczyny śmierci mężczyzny. Nic nie wskazuje na uraz związany ze zderzeniem z podwoziem naczepy tira. Opel ma tylko lekko zniszczony przód wozu. Być może przyczyną było nagłe zasłabnięcie lub zawał. To jednak ustali śledztwo.

BN

Fot. PPSP Sochaczew

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz