Słupki towar deficytowy.

fot. Janusz Szostak

SOCHACZEW W jednym z ostatnich wydań Expressu Sochaczewskiego informowaliśmy o dewastacji trawników przy ul. Ziemowita przez parkujące tam samochody. Sprawa ciągnie się już od grudnia ubiegłego roku.

Wtedy to mieszkańcy ulicy zwrócili się do Powiatowego Zarządu Dróg w Sochaczewie, który jest zarządcą ulicy, z prośbą o interwencję. Tam najpierw obiecano im, że PZD zajmie się sprawą. Potem jednak oznajmiono, że od pilnowania trawników jest policja i dlatego Zarząd nie będzie nic w tej sprawie robił. I jak okazuje się słowa dotrzymał, ponieważ samochody, jak niszczyły trawniki, tak niszczą.

Jest to tym bardziej dziwne, gdyż ustawienie słupków nie powinno stanowić dla PZD żadnego problemu, chociażby z tego względu, że Zarząd posiada na stanie dość materiału, z którego można byłoby je wykonać i ustawić nie tylko od strony chodnika, ale również od strony jezdni. Ale najwidoczniej ich wykonanie przerasta możliwości logistyczne PZD lub, co gorsza, mamy tu do czynienia z typowym urzędniczym zacietrzewieniem.

jur

Fot.: Jerzy Szostak

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz