Słoneczne zabiegi.

Wakacje to czas urlopu i korzystania z promieni słonecznych. Zdarza się przesadzić z opalaniem. Skóra często jest przesuszona, pojawiają się plamy posłoneczne.

Proponuję kilka natychmiastowych naprawczych zabiegów.

Kawitacja – nowoczesna metoda pillingowania skóry. Zabieg oczyszcza i nie daje skutków ubocznych. Metoda bezbolesnego oczyszczania przeznaczona dla każdego rodzaju skóry.

Dzięki kawitacji osiągamy zachwycające efekty oczyszczonej skóry. W okresie przed i pourlopowym uzyskujemy efekt odmłodzenia. Zabieg ten warto wykonać też przed ważnym wyjściem czy randką. Polega on na usunięciu niedoskonałości, martwych komórek, wągrów. Częściowo usuwamy przebarwienia i drobne blizny. Skutecznie zamyka rozszerzone pory, przyspiesza krążenie.

Tak odnowiona skóra szybciej się regeneruje. Pilling kawitacyjny łączymy z jonoforezą. Po oczyszczeniu skóry, drugim etapem jest dostarczenie skórze substancji odżywczych, takich jak witaminy i minerały. W zależności od potrzeb skóry specjalną elektrodą wtłaczamy w nią powyższe składniki.

Lato to czas na szybkie, odnawiające zabiegi. Mają one na celu wzmocnienie naczyń krwionośnych przy ich skłonnościach do pękania.

Zabiegi chroniące skórę przed przebarwieniami są letnią koniecznością.

Kawitacja połączona z jonoforezą zapewni nam ochronę. Dodatkową zaletą zabiegu jest uwydatnienie uzyskanej opalenizny.

Oksybrazja tlenowa – zabieg oczyszczająco-dotleniający. Polega on na wtłoczeniu tlenu w skórę oraz oczyszczeniu. Zdejmujemy zrogowaciały naskórek, oczyszczamy pory, obkurczamy naczynka krwionośne. Skóra jest odnowiona, oczyszczona i odzyskuje młodzieńczy blask.

Latem zabieg jest bardzo przyjemny, ponieważ chłodzi skórę. Dobrodziejstwem dla letnich zabiegów jest cała gama alg, witamina C, letnie preparaty kwasowe oraz maski anatomiczne.

Hanna Kasztelan

fot. Pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz