Sesja rady miejskiej

fot. archiwum Expressu Sochaczewskiego
Reklamy

10 lutego o godz. 10.00 rozpocznie się pierwsza w tym roku sesja rady miejskiej. Kolejny raz radni obradować będą z trybie zdalnym. Transmisja na żywo z posiedzenia będzie dostępna na portalu Sochaczew.pl.

W programie sesji znalazły się m.in. uchwały w sprawie zmian w tegorocznym budżecie, przyjęcia Strategii Rozwoju Elektromobilności, czy w sprawach programów opieki nad bezdomnymi zwierzętami oraz zabytkami na terenie miasta. Ponadto samorząd zleci Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji zadania z zakresu konserwacji i bieżących remontów kanalizacji deszczowej oraz letniego utrzymania miejskich fontann. Ratusz zaproponuje także zmiany w regulaminie dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie miasta.

Radni rozpatrzą też projekty uchwał w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Sochaczew (dokument określa obszar z jakiego ścieki są dostarczane do miejskiej oczyszczalni), ustalą roczne plany pracy wszystkich komisji rady miejskiej, zajmą się także zmianą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta.

UM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz