Są chętni do wymiany kopciuchów.

fot.pixabay
Reklamy

SOCHACZEW Znane są już wyniki przetargu dotyczącego wyłonienia firmy, która na zlecenie miejskiego samorządu dokona wymiany starych pieców centralnego ogrzewania na terenie Sochaczewa.

Zgłosiły się do niego dwie firmy: ASH z Ostrołęka, która zaproponowała za wykonanie zlecenia 1 377 042 zł oraz NSO z Kąt, której oferta opiewała na 1 218 762 zł. Przypomnijmy, że w budżecie miasta zarezerwowano na ten cel 1 287 715 zł, z czego 977 021 zł to dotacje pozyskane od samorządu województwa mazowieckiego.

Przetarg odbywa się w formule „Zaprojektuj i wybuduj”. A to oznacza, że jego zwycięzca będzie zobowiązany wykonać dokumentację projektowo-kosztorysową oraz uzyskać niezbędne pozwolenia na roboty budowlane. Ten warunek musi spełnić do 30 czerwca. Następnie do 30 września musi zakupić, zamontować oraz uruchomić nowe systemy grzewcze. W sumie ma być ich 39, bo tylu właścicieli posesji zdecydowało się ostatnio na skorzystanie z projektu dotyczącego wymiany starych systemów grzewczych na terenie Sochaczewa.

dot

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz