Ruszają zajęcia.

TERESIN Wreszcie podopieczni Teresińskiego Ośrodka Kultury doczekali się. Tutejsze sekcje wznawiają swoją działalność. Pandemia zamknęła drzwi TOK-u na kilka miesięcy, teraz znów będą otwarte.

Już od pierwszego weekendu września ruszamy z seansami w naszym Kinie za Rogiem w Teresinie. Ale, uwaga! Zmianie ulegają godziny niektórych projekcji, będą też ograniczenia w liczbie miejsc. A w połowie września rozpoczynamy zajęcia artystyczne w naszych sekcjach – zapowiadają „kulturyści” z Teresina. Na tych, którzy uwielbiają śpiewać, czekają zajęcia u instruktorów – Joanny Cieśniewskiej i Zbyszka Murawskiego. Chcących nauczyć się grać na instrumentach muzycznych, zapraszają Paweł Dałkiewicz, Jakub Kamiński oraz Bartłomiej Figut.

Tradycyjnie na miłośników tańca czeka Monika Osiecka-Jaworska. Z kolei Karolina Krukowska zaprasza najmłodsze dzieci na zajęcia twórcze. Jak podaje Teresiński Ośrodek Kultury, nowy sezon artystyczny rozpocznie również pracownia teatralna Katarzyny Rospędowskiej oraz pracownia plastyczna Eksperymenty Beaty Sałacińskiej.

Wszyscy instruktorzy zostali poproszeni o dostosowanie swojej oferty zajęciowej do obecnej sytuacji. Wszyscy chcemy, aby wizyty w TOK-u były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne dla nas wszystkich. Dlatego zarówno nasi pracownicy, jak i uczestnicy zajęć oraz goście będą proszeni o przestrzeganie podstawowych zasad, jakie będą przez najbliższy czas obowiązywać w naszym ośrodku kultury. Szczegóły dotyczące procedur bezpieczeństwa oraz warunków działania sekcji artystycznych będą zamieszczone na plakatach oraz udostępnione na naszej stronie internetowej, Facebooku oraz w budynku TOK – mówi Mariusz Cieśniewski dyrektor bardzo prężnie działającego Teresińskiego Ośrodka Kultury.

Marcin Odolczyk

fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz