Rugbista z koronawirusem.

Reklamy
Zarząd Rugby Club Orkan Sochaczew poinformował, iż  jeden z zawodników drużyny seniorów otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Wszyscy członkowie pierwszej drużyny przebywają na kwarantannie.

RC Orkan opublikował  komunikat na swoim profilu FB:

„Rugby Club Orkan Sochaczew informuje, że w dniu 07.10 jeden z zawodników drużyny seniorów naszego klubu otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Zawodnik ten nie ma żadnych objawów, czuje się dobrze, od dnia 7.10 przebywa izolacji domowej.

O fakcie natychmiast poinformowaliśmy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Sochaczewie.

Zgodnie z procedurami sanitarnymi wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażonym odbywają obowiązkową kwarantannę.

Dodatkowo chcielibyśmy dodać, że wszystkie pozostałe osoby z kręgu naszego klubu, które nie miały kontaktu z zakażonym – zawodnicy, trenerzy, rodzice zawodników drużyn młodzieżowych i dziecięcych są całkowicie bezpieczne, nie muszą odbywać kwarantanny, mogą normalnie funkcjonować.”

red.

fot.archiwum

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz