Rozkład na święta.

fot. archiwum
Reklamy

SOCHACZEW Wiemy już jak będą kursowały autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej w okresie Świąt Wielkanocnych.

Pierwszy Dzień Świąt Wielkanocnych (niedziela) kursują linie świąteczne 3ś, 4ś według specjalnego rozkładu jazdy umieszczonego na stronie internetowej ZKM i na przystankach. Kursować będzie także poranna linia LDś na trasie osiedle Korczaka – Trojanów;

Drugi dzień Świąt Wielkanocnych (poniedziałek) – autobusy będą kursowały jak w niedziele i święta, w nieco ograniczonym zakresie, to znaczy, że:

– ostatni kurs linii nr 3 wyruszy z przystanku PKP o 19.53, przejedzie ul. Traugutta i Staszica, a bieg zakończy na przystanku ul. Trojanowska o godz. 20.03.

– pierwszy kurs linii nr 5 wyruszy z przystanku Trojanowska k/Sklepu o 5.30 w kierunku przystanku Energop.

– ostatni kurs linii nr 5 wyruszy z przystanku Energop o 20.40, a bieg zakończy na przystanku Trojanowska o 21.00.

 – ostatni kurs linii nr 6 wyruszy z przystanku Żelazowa Wola o 20.07, a bieg zakończy na przystanku Trojanów o 20.16.

W Wielkanoc nie będą natomiast kursował autobusy linii nr 7 i DHL.

 ZKM przypominany, że w pojazdach komunikacji miejskiej nie prowadzimy sprzedaży biletów, co nie zwalnia z obowiązku posiadania ważnego biletu w czasie przejazdu autobusem. Należy również pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa w pojazdach komunikacji miejskiej. Musimy być również przygotowani na to, że w związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną w kraju, rozkład może jeszcze ulec zmianie. Gdyby tak się stało, informacje na ten temat ukażą się z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej ZKM oraz w lokalnych mediach.

opr. atu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz