Rodzinne wakacje.

fot.pixabay

MŁODZIESZYN Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie zaprasza na „Artystyczne Lato”, a w nim na zajęcia plastyczne, warsztaty, inscenizacje taneczne i zajęcia fitness.

Dla dzieci w wieku 7-11 lat od 13 do 15 lipca są zajęcia plastyczne: Ptaszki na gałęzi, Żaba – organizer, Kolorowe motyle. Natomiast od 20 do 22 lipca zajęcia dziewiarskie: Wełniane stworki, Rajskie ptaszki, Sowa – breloczek. Z kolei 10 i 11 lipca proponowane są dla młodzieży od 12 lat warsztaty makramy, a nich robienie breloczków i kolczyków. Natomiast 16 i 17 lipca warsztaty z witrażu – zawieszki i witrażowe ptaszki. Zapisy przyjmuje GOK od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00. Liczba miejsc z powodów sanitarnych ograniczona do 10 osób.

Poza tym w GOK w czasie wakacji prowadzone są zajęcia z inscenizacji tanecznych we wtorki i czwartki od 18.00-19.00 i przeznaczone są dla młodzieży w wieku 7-12 lat. Wraca też fitness dla pań we wtorki i czwartki. Panie mają zajęcia od 19.15 do 20.05. W poniedziałki i środy odbywają się ponadto wakacyjne zajęcia nauki języka angielskiego.

GOK organizuje w lipcu dwie wycieczki rodzinne. W sobotę, 18 lipca do Parku Rozrywki Julinek. W ofercie park linowy, ściana wspinaczkowa, kraina dmuchańców, mini golf, wystawa sztuki cyrkowej i plac zabaw. Tego dnia będą również dodatkowe atrakcje związane z „Weekendem superbohaterów”, a w nim cyrkowe show fantastycznej czwórki oraz wielką paradę cyrkową zakończoną pokazem. Dla dzieci wodne atrakcje. Opłata za wycieczkę dla osób, które będą korzystały z atrakcji – 40 zł, dla opiekunów – 15 zł.

Następna wycieczka w czwartek, 23 lipca do Dzielnicy Filmowej w Zalesiu Górnym. Można tam zobaczyć repliki samochodów i 30 robotów znanych z popularnych produkcji filmowych. Jest tam też strefa militarna, mini golf, małpi gaj, teren gier plenerowych XXL, dinozaury, ludziki z żołędzi oraz munster tracki. Po zwiedzaniu ognisko z kiełbaskami. Opłata za wycieczkę 35 zł od dziecka i 40 zł od osoby dorosłej. Bezpłatny transport zapewnia wójt gminy. Trzeba jednak pamiętać o wypełnieniu specjalnej deklaracji, że ma się świadomość o istniejącym zagrożeniu i bierze na siebie pełną odpowiedzialność za udział w wycieczce w czasie pandemii oraz że jest się zdrowym. Zapisy z wpłatą i wypełnioną deklaracją przyjmuje GOK od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.

oprac. BN

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz