Robił zakupy przy użyciu cudzej karty.

Reklamy

Wypłacał gotówkę z bankomatów i płacił za swoje zakupy. Oczywiście, wszystko bez wiedzy i zgody właścicielki karty. Wartość strat wyniosła ponad 7 tys. złotych. Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego usłyszał już 23 zarzuty, które dotyczyły kradzieży karty bankomatowej i kradzieży z włamaniem, których dopuścił się w warunkach recydywy.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że 39 – letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego wielokrotnie posłużył się kartą bankomatową należącą do pokrzywdzonej. Z ustaleń policjanta prowadzącego postępowanie, mężczyzna wypłacał gotówkę w bankomatach na terenie Sochaczewa i Żyrardowa, a także płacił nią za zakupy m.in. w sklepach odzieżowych, obuwniczych i drogeriach. Łączna wartość strat wyniosła ponad 7 tys. złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego i doprowadzili go do sochaczewskiej komendy. Mężczyzna usłyszał łącznie 23 zarzuty przestępstw popełnionych w warunkach recydywy. Przyznał się do popełnionego czynu. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. A. Dzik

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz