Relacja on line z kościoła św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

W związku z ograniczoną do całkowitego minimum możliwością uczestnictwa parafian w Mszach świętych i nabożeństwach, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiernych, Parafia św. Wawrzyńca w Sochaczewie prowadzi relację on line z wydarzeń religijnych w naszym kościele.

Transmitujemy on line codziennie, od poniedziałku do soboty Eucharystię o godz. 18:00, w niedzielę o godz. 9:30. Transmitujemy również na żywo Drogę Krzyżową w piątek o godz. 18:30 i Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17:30.
Obraz transmisji możemy znaleźć na oficjalnej stronie parafii: www.parafiawawrzyniecsochaczew.pl oraz na parafialnym fanpage’u na facebooku.

Jako duszpasterze trwamy na modlitwie, polecając miasto, parafię, Ojczyznę i cały świat Bożemu Miłosierdziu. Zapraszamy do duchowej jedności każdego dnia podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 oraz Modlitwy Różańcowej o godz. 20:30.

Niech Pan Bóg błogosławi i strzeże.

Duszpasterze Parafii pw. św. Wawrzyńca w Sochaczewie

https://www.youtube.com/playlist?list=PLvXgEtdPiGwwejeGZfRB-vAoDnLLy0jpz&fbclid=IwAR2zrigcUvjC2QWpcKfovOT7UzMILi3Bne8ZGliWGgSIsjV9m85nmgn3ac0

fot.:Parafia Św. Wawrzyńca w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz