Rajd rowery „Od juniora do seniora” dopiero za rok.

Reklamy

Zaplanowany na 28 czerwca br. roku rajd rowerowy po powiecie sochaczewskim „Od juniora do seniora” niestety nie odbędzie się. Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, które jest organizatorem tej cieszącej się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców imprezy rekreacyjnej, ze względów bezpieczeństwa postanowiło w tym roku zrezygnować z przeprowadzenia rajdu.

Co roku bierze w nim udział ok. 800 uczestników, są to dzieci, młodzież, osoby dorosłe, jak i seniorzy. W trosce o ich zdrowie wobec występującej epidemii koronawirusa ta, jak i inne imprezy (kiermasz wielkanocny, targi rolne) organizowane przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie zostały odwołane. Liczymy, że w przyszłym roku – w czerwcu – na zakończenie roku szkolnego uda nam się zorganizować jubileuszowy 10. rajd rowerowy „Od juniora do seniora”.

A tymczasem pamiętajcie, że ruch to zdrowie. Jazda na rowerze jest obecnie dozwolona – przy zachowaniu wszelkich względów bezpieczeństwa, i jest jedną z najlepszych form ruchu, dającą nie tylko satysfakcję z uprawiania sportu rekreacyjnego, ale też budującą kondycję serca, układu ruchu, stąd też zaleca się jazdę na rowerze bez względu na wiek.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz