Rajd rowery „Od juniora do seniora” dopiero za rok.

Zaplanowany na 28 czerwca br. roku rajd rowerowy po powiecie sochaczewskim „Od juniora do seniora” niestety nie odbędzie się. Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, które jest organizatorem tej cieszącej się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców imprezy rekreacyjnej, ze względów bezpieczeństwa postanowiło w tym roku zrezygnować z przeprowadzenia rajdu.

Co roku bierze w nim udział ok. 800 uczestników, są to dzieci, młodzież, osoby dorosłe, jak i seniorzy. W trosce o ich zdrowie wobec występującej epidemii koronawirusa ta, jak i inne imprezy (kiermasz wielkanocny, targi rolne) organizowane przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie zostały odwołane. Liczymy, że w przyszłym roku – w czerwcu – na zakończenie roku szkolnego uda nam się zorganizować jubileuszowy 10. rajd rowerowy „Od juniora do seniora”.

A tymczasem pamiętajcie, że ruch to zdrowie. Jazda na rowerze jest obecnie dozwolona – przy zachowaniu wszelkich względów bezpieczeństwa, i jest jedną z najlepszych form ruchu, dającą nie tylko satysfakcję z uprawiania sportu rekreacyjnego, ale też budującą kondycję serca, układu ruchu, stąd też zaleca się jazdę na rowerze bez względu na wiek.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz