Przywozili śmieci, które następnie zakopywali w ziemi.

Policjanci zatrzymali cztery osoby, które mogą mieć związek z wyrzucaniem odpadów komunalnych i innych do dołów wykopanych w ziemi. Zatrzymano i doprowadzono do sochaczewskiej komendy łącznie cztery osoby. Po uzyskaniu dokładnej analizy i opinii biegłego, zostanie podjęta decyzja o kwalifikacji prawej.

Policjanci zatrzymali trzy osoby, w tym kierowców, którzy dodatkowo nie posiadali wymaganych dokumentów w związku z wykonywanym transportem drogowym, a pojazdy nie posiadały odpowiednich oznaczeń do w związku z przewozem odpadów. Po wykonaniu czynności procesowych zostali zwolnieni.
Funkcjonariusze dotarli i zatrzymali mężczyznę pochodzącego z ościennego powiatu, który mógł mieć związek z transportem odpadów do gminy Teresin. W trakcie przeszukania, policjanci znaleźli w jego torbie portfel, w którym były środki psychoaktywne. Zostały zabezpieczone i przesłane do szczegółowych badań. Policjanci podejrzewają, że jest to LSD i MDMA.
Na miejscu ujawnienia odpadów pracowali policjanci, prokurator, a także pracownicy Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska z Płocka. Pobrane próbki zostaną poddane dokładnej analizie i po uzyskaniu opinii biegłego zostanie podjęta decyzja co do kwalifikacji prawnej.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz