Przywitały wiosnę na wesoło.

 

ZAŁUSKÓW Mimo szarej rzeczywistości spowodowanej panującą pandemią, trzeba w jakiś sposób ubarwiać sobie codzienne życie. Choćby w tradycyjny i humorystyczny sposób żegnając zimę, a witając tak oczekiwaną wiosnę. Dziewczęta z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Dom na Szlaku” w Załuskowie zrobiły to perfekcyjnie.

Piątek 20 marca był wesoły i obfity w różnego rodzaju atrakcje. Na terenie ośrodka obchodzono „Pierwszy Dzień Wiosny”, nazywany przez wielu Dniem Wagarowicza. Jednakże w żadnym wypadku nie upłynął on na wagarowaniu, a m.in. na wielu konkursach i grach sportowych przeprowadzonych w placówce.

Naszą wiosenną zabawę rozpoczęłyśmy od międzyklasowego konkursu plastycznego na najładniejszą marzannę. Aby tradycji stało się zadość, dziewczęta w barwnym korowodzie wyruszyły, by spalić marzannę. Potem przyszedł czas na gry i zabawy, a następnie popisy talentów. Punktem kulminacyjnym było wręczenie nagród za udział w zabawie. W czasie rozgrywek panowała wspaniała atmosfera, uczennice pięknie się bawiły i rywalizowały ze sobą – mówią zaangażowane w organizację przedsięwzięcia nauczycielki Żaneta Kamińska i Marianna WłodarczykWszystkim klasom dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę, a zwycięzcom gratulujemy! – dodają.

MOW

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz