Przygotuj paczkę dla Maluszka.

NIEPOKALANÓW Szybkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Zapewne inne niż dotychczas, bo z koronawirusem w tle. Jednakże od nas zależy, czy wszyscy w te wyjątkowe dni będą szczęśliwi. Pomóc ma w tym również organizowana w Niepokalanowie akcja „Paczuszka dla Maluszka”.

Wraz z Fundacją Małych Stópek zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Chcemy wesprzeć domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych fundacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Nasze paczki trafią do Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi„– informują duchowni z Niepokalanowa.

Jak wziąć udział w akcji? Nic prostszego. Otóż w pierwszej kolejności należy zerwać jedną bombkę z choinki, która ustawiona jest w Bazylice. Potem wystarczy przygotować tak zwaną. „paczuszkę dla Maluszka” i przynieść ją ponownie pod tę samą choinkę. W paczce mogą znajdować się artykuły higieniczne typu: pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, jak również artykuły dla mam itp.

Akcja zakończy się w niedzielę 20 grudnia.

Marcin Odolczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz