Przemek Pajdak – w The Voice of Poland.

W trakcie ostatnio wyemitowanego odcinka The Voice of Poland, ewidentnie jedną z naj jaśniejszych postaci był Przemek Pajdak.

Przemek od lat mieszka za granicą, ale pochodzi z Kampinosu, w którym do dziś mieszkają jego młodsi bracia i rodzice. Przemek również na czas trwania programu wrócił do Kampinosu.

Na profilu FB Przemka czytamy: – Chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie komentarze i pozytywną energię związaną z moim występem w przesłuchaniach w ciemno w The Voice of Poland TVP. Sam fakt, że byłem w stanie stanąć na tej scenie po tak długiej przerwie zawdzięczam Wam wszystkim. Każdemu z osobna, każdemu z Was! Kiedy stanę przed kamerami po raz kolejny, wiedzcie, że to właśnie Wy składacie sie na moją energię i siłę na scenie, to dzięki waszemu autentycznemu odbiorowi, mogę bez zahamowań oddawać Wam autentyczny przekaz.

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim którzy we mnie uwierzyli, wspierali i tym którzy zostaną ze mną na dłużej. Co prawda, my widzimy kolejny raz dopiero na bitwach, ale proszę Was o oglądanie i wspieranie innych uczestników w ich drodze! Mamy w tej edycji prawdziwe diamenty!

Już za tydzień kolejna dawka emocji  Trzymajcie się!

opr. red.
fot. FB Przemek Pajdak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz