Przed Urzędem Gminy Młodzieszyn pojawiło się wielkie, metalowe serce na nakrętki..

Przed Urzędem Gminy Młodzieszyn pojawiło się wielkie, metalowe serce na nakrętki.

Dzięki współpracy z firmą Eneris, która zgodziła się sfinansować zakup metalowego serca, w krótkim czasie inicjatywa ta doczekała się realizacji. Dziękujemy także pracownikom Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Młodzieszynie za sprawny montaż serca przed urzędem.

 Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji wrzucania nakrętek rozmaitej wielkości i koloru, z których dochód będzie przeznaczony na pomoc w leczeniu dzieci.
Wiemy, że ze względu na zamkniecie szkół i przedszkoli wiele osób zostało pozbawionych możliwości oddawania nakrętek w placówkach oświatowych, dlatego dzięki udostępnionemu na zewnątrz pojemnikowi, od dziś każdy z nas będzie miał szansę przekazania zbędnych nakrętek na szczytny cel. Zapraszamy małych i dużych!

Jakie nakrętki wrzucać do specjalnego kosza?
Kosz w kształcie serca przeznaczony jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt czy kolor. Mogą to więc być nakrętki np. po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. W koszu-sercu zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeśli mają one np. tekturowe uszczelki – trzeba je usunąć przed przed wyrzuceniem.

Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do akcji. Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do pojemników, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy, a my przekażemy je na szczytny cel. Czekamy na Was!” – zachęca Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz