Propozycje Gminnego Ośrodka Kultury na ferie zimowe 2021.

Od dziś uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Tegoroczna przerwa od nauki będzie inna niż zwykle – bez spotkań w większym gronie, wycieczek, wyjazdów. Nie oznacza to, że musi być nudno!
Na wszystkich chętnych czekają propozycje zajęć od Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Młodzieszynie.

Mimo tego, że nie możemy spotkać się na zajęciach ani zorganizować integracyjnych wyjazdów – w związku z obecną sytuacją Gminny Ośrodek Kultury w Młodzieszynie proponuje rywalizację na najbardziej pomysłowe i zdrowe aktywności w czasie ferii zimowych 2021.

Dla chętnych do podjęcia walki o główną nagrodę przygotowaliśmy okładki do „MOJEGO DZIENNIKA AKTYWNOŚCI – FERIE 2021” – można je odebrać w GOKu lub wydrukować (plik do druku można pobrać z naszej strony internetowej). Wnętrze – musicie zapełnić sami. Prosimy, abyście wypełnili je kartkami z opisem (maluchom może w tym pomóc rodzic), z rysunkami lub zdjęciami swoich aktywności – jedna kartka A5 to jedna aktywność (np. lepienie bałwana, spacer z psem, wykonanie pracy plastycznej, przedstawienie dla mamy i taty, koncert kolęd dla bliskich, zbudowanie wieży z klocków itp.). Po jednej stronie narysujcie lub wklejcie zdjęcie, po drugiej krótko opiszcie, co zrobiliście i ile czasu to Wam zajęło.

Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone!

Wypełnione dzienniczki można składać do 22 stycznia. W zabawie mogą wziąć udział wszyscy, którzy mają ferie. Zapraszamy!

GOK Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz