Program Dnia Dziecka

fot.pixabay
Prezentujemy program filmu „W wirtualnej krainie przygód” z podziałem minutowym. Zostanie on udostępniony na faceboowym profilu Miasta Sochaczew 31 maja (niedziela) o godz. 15:00 i będzie dostępny aż do soboty 6 czerwca.

Blok filmowy przygotowano na specjalne zamówienie ratusza. Do udziału w projekcie zaproszono twórców, którzy cieszyli się największym powodzeniem podczas projektów kulturalnych odbywających się na terenie miasta, w tym „Artystycznych Kramnic”. To prawie dwie godziny spektakli, prezentacji, animacji, których nie można zobaczyć nigdzie indziej. „W wirtualnej krainie przygód” skonstruowano tak, by można było obejrzeć pakiet jednorazowo, ale też z podziałem na odcinki.

Poniżej zamieszczamy minutowy harmonogram wraz z czasem trwania poszczególnych części.

00:00 – Wstęp  – powitanie przez Joannę Niewiadomską-Kocik, naczelnika Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Urzędu Miejskiego

00:03 – Teatr pod Orzełkiem – spektakl  „Wyspa Pacynek” 

00:39 – prezentacja Sochaczewskiego Centrum Kultury

00:41 – zajęcia gordonowskie „Pa-Ra-Bam, prowadząca – Magdalena Jaworska

00:55 – prezentacja Sochaczewskiego Centrum Kultury

00:57 – Heweliusze Nauki „Hydrozagadka – czyli pozytywnie o laniu wody”

1 h 37 – prezentacja Sochaczewskiego Centrum Kultury

1 h 39 – Teatr Conieco  – spektakl „Ostatnie drzewo”

2 h 19 – prezentacja Sochaczewskiego Centrum Kultury

2 h 21 – „W krainie dźwięków i kolorów”, prowadząca – Katarzyn Orlińska

UM

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz