Pożar domu w Paprotni. Rodzina pilnie potrzebuje pomocy!.

W Wielkanocny Poniedziałek strażacy interweniowali w jednym z domów jednorodzinnych w Paprotni. Mieszkańcy zostali ewakuowani. Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało dzięki szybkiej akcji strażaków. Niestety rodzina straciła cały dobytek i nie może bezpiecznie wrócić do swojego domu. Pilnie potrzebuje pomocy. O pomoc dla pogorzelców zwrócił się wójt Marek Olechowski:

Kochani serdecznie proszę Was o pomoc!

Przed chwilą spaliło się mieszkanie sześcioosobowej rodziny. Na szczęście wszyscy są zdrowi, ale zostali z tym, w czym byli. Załatwiłem Im lokal zastępczy, w dobrych warunkach będą mieszkali od jutra (dzisiejszą noc spędzą u przyjaciół w Kawęckiej Kolonii). Wszelką potrzebną pomoc zapewnimy jako gmina, ale na już potrzeba ubrań: chłopiec 3 lata 104 cm wzrostu, rozm. buta 26, dziewczynka 5 lat 134 cm, rozm. buta 32, dziewczynka 9 lat 152 cm, rozm. buta 37, chłopiec 14 lat, 170 cm, rozm. buta 41, dziewczyna 16 lat,168cm, rozm. buta 40, kobieta 178cm, rozm. ubrania 42, but nr 43.

Pomoc proszę przekazywać bezpośrednio do Państwa Gołębiewskich zamieszkałych Kawęczyn 8, Kawęcka Kolonia przy drodze do Dębówki. Tel.531 241 599 i 797 613 698.

Dziękuję Wam bardzo i liczę na natychmiastową pomoc.”

To dla nas wszystkich kolejny czas próby i solidarności z ludzkim nieszczęściem – wszyscy razem na pewno damy radę.

Na miejscu akcji pracowały służby: PSP JRG Sochaczew, OSP Paprotnia, OSP Niepokalanów, Policja, Ratownicy Medyczni.

źródło: UG Teresin

 fot.OSP Paprotnia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz