Powitanie Lata z Zenkiem Martyniukiem.

Reklamy

BROCHÓW To już w piątek, 30 czerwca na stadionie w Brochowie odbędzie się koncert z okazji Powitania Lata. Gwiazdą będzie  Zenon Martyniuk.

Tegoroczne „Powitanie Lata” jest już trzecim z kolei w Brochowie, i zapewne jeśli pogoda dopisze, to tłumy mieszkańców i gości będą bawić się na festynie. Początek zapowiadany jest od godziny 17.00.

Najpierw na scenie pokażą się dzieci i młodzież szkolna. Po nich o godzinie 18.00 pokaz da Dream Team Zumba z Ewą Osińską na czele. W ubiegłym roku prezentacja ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęła masę osób – zarówno podziwiających, jak i próbujących swoich umiejętności.

O godzinie 18.30 ruszy blok koncertowy. Na początek zagra zespół Na Plus, jeden z młodszych wykonawców disco polo. Zespół powstał wiosna 2015 roku z inicjatywy Jarka Gizy.

Potem nastąpi zamiana klimatów muzycznych, i sceną zawładnie ekipa HCR z Wrocławia, wykonująca rap. Liderem zespołu jest raper Piotr Szot.

Po tej dawce hip-hopu na estradę wkroczy doskonale znany publiczności zespół Toledo z Sochaczewa, ze swoim najnowszym repertuarem. O godzinie 21.00 przewidziano występ zespołu Defis z 24-letnim Karolem Zwrotniakiem. Zapewne zaprezentuje on jeden ze swoich popularnych przebojów „Zakochane oczy”. Godzinę później pojawi się Power Play z Zamościa. Zespół jest zdobywcą dwóch diamentowych płyt w 2015 roku za przebój „Co ma być to będzie” oraz w ubiegłym roku za piosenkę „Lubisz to lubisz”.

Największa gwiazda zamknie letni wieczór. Będzie to zespół Acent ze swoim liderem Zenonem Martyniukiem. Mają na koncie 16 albumów i liczne przeboje. W zespole poza wokalistą występują: Ryszard Warot, Mariusz Anikiej, Artur Kirpsza i Artur Boroń.

W 2015 roku Akcent zdobył dwie diamentowe płyty za piosenki „Skradłaś wszystko” i „Przekorny los” ora platynową za utwór „Kochana wierzę w miłość”.

W sierpnia 2014 roku na benefisie 25-lecia zespołu, podczas XVII „Pożegnania Lata” w Iłowie zespół otrzymał specjalne nagrody od firmy Green Star, wójta gminy Iłów oraz radia Vox FM. A rok później podczas XX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie główną nagrodę za klip wszechczasów „Przez Twe oczy zielone”. 23 maja tego roku teledysk do tego utworu przekroczył 100 milionów wyświetleń w serwisie Youtoube.

Teraz będzie możliwość zobaczenia zespołu Akcent na żywo.

BN

Fot. Facebook (Z. Martyniuk)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz