Powitanie lata na miejskim kąpielisku.

 25 czerwca, na miejskiej plaży powitamy tegoroczne lato. Tym razem imprezę połączono z otwarciem miejsca do kąpieli oraz z IV Biegiem Cichociemnych, w którym weźmie udział 500 biegaczy. Bieg organizowany przez Dragon Fight Club Sochaczew rozpocznie się przed godziną 11.00, a jego uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił na dwóch dystansach: 6 i 14 km.
Na godz. 14.00 zaplanowano wręczenie nagród uczestnikom biegu, połączone z oficjalnym zainaugurowaniem pierwszego od lat w naszym mieście miejsca do kąpieli z prawdziwego zdarzenia. Imprezie towarzyszyć będzie szereg atrakcji, m. min. prezentacja współczesnego i historycznego uzbrojenia, umundurowania jednostek sił specjalnych, swój sprzęt pokaże 3 Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej, zaplanowano pokazy ratownictwa wodnego, pokazy strażackie i ratownictwa drogowego, turniej siatkówki plażowej oraz zumbę. Dzieci będą mogły wziąć udział w licznych grach i zabawach. Na plaży staną też dmuchańce.
O 14.40 rozpocznie się licytacja, z której dochód przeznaczony będzie na leczenie Alicji Młynarczyk chorej na raka zakończeń nerwowych. Licytowane będą m.in. zdjęcia z autografami aktorów, vouchery do salonu kosmetycznego czy karnety na siłownię.
Imprezie będą również towarzyszyły koncerty, które rozpoczną się o godzinie 15.00. Pierwszy na scenie pojawi się Janek Samołyk z zespołem, o 16.00 Tajm, a godzinę później Soleo. Natomiast o godzinie 18.00 rozpocznie się dyskoteka, która poprowadzi Dj Piasek.
UM Sochaczew / atu
Fot.: Jerzy Szostak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz