Powiat w fotograficznym ujęciu.

Konkurs fotograficzny „Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna”, organizowany nieprzerwanie od kilkunastu lat, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. W minionym roku, w związku z pandemią nie udało się przeprowadzić XV jego edycji.

W tym roku podejmujemy wyzwanie i chcemy przeprowadzić konkurs, oczywiście przy zachowaniu panujących obostrzeń.

Skierowany jest on do uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu sochaczewskiego. W tym roku organizator – Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, które przeprowadza go przy współpracy z ZS RCKU, przewiduje 3 kategorie tematyczne. Obok cieszącej się największą popularnością – natury, można nadsyłać zdjęcia także z serii: portrety (ludzie i zwierzęta). Trzecia kategoria zmienia się co roku, pozostając cały czas w obrębie symboli i historii. W tym roku dotyczy zdjęć kapliczek, przydrożnych krzyży czy figur – tak popularnych widoków na mazowieckiej wsi i w lasach. Zdjęcia można nadsyłać do 21 maja br.

Uczestnik może dostarczyć maksymalnie 4 zdjęcia w formacie 15×21 cm (wszystkie mogą być w jednej kategorii). Tematyka musi odnosić się tylko do obszaru powiatu sochaczewskiego. Opisane prace z formularzami należy składać przez pocztę lub osobiście w Starostwie Powiatowym, ul. marsz J. Piłsudskiego 65 (parter, kancelaria ogólna) z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Finał organizator przewiduje w czerwcu br. Natomiast forma i sposób ogłoszenia wyników, jak i wręczenie nagród, ustalone będzie po posiedzeniu komisji konkursowej. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Starostwa: www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz