Potargowali sztuką w „Jezioranach”.

Reklamy
Niedzielne II Targi Sztuki były imprezą podsumowującą drugi rok cyklu imprez kulturalnych organizowanych w gospodarstwie Agroturystycznym „Jeziorany” pod nazwą „Ze Sztuką Spotkanie”.
 Podczas spotkań promowani są rodzimi twórcy. Wielu z nich wystawiło swoje prace podczas targów. Ewenementem imprezy jest fakt, że zorganizowana jest ona przez prywatne osoby i bez udziału jakichkolwiek publicznych środków,  oraz to, że wystawcy nie ponoszą żadnych opłat związanych z uczestnictwem w tym wydarzeniu.
Na stoiskach można było nabyć między innymi obrazy, bransoletki, lalki, rzeźby, pirografie i wiele innych przedmiotów. Jak z tego widać, wybór był spory.
Na scenie pojawiły się trzy zespoły. Część muzyczną rozpoczęła kapela Retro. Po niej zagrali młodzieniaszkowie z Felivers (dawny By The Way). Imprezę zakończył występ duetu The Lovers.
Jedną z imprez towarzyszących targom była zbiórka pieniędzy na rzecz Hani Kubik. Odbyła się ona w formie loterii. Do wygrania było około 170 cennych fantów. Oprócz atrakcji dla ducha były też atrakcje dla ciała. Na miejscu imprezy można się było najeść i napić. Była też wata cukrowa, obwarzanki oraz legendarna „pańska skórka”.
Drugie Targi Sztuki przeszły już do historii i według opinii uczestników była to impreza udana. Kolejna dopiero za rok.
Tomasz Ertman
Fot. Tomasz Ertman

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz