Poszukiwani na podstawie listów gończych wpadli w ręce policjantów.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali w ostatnim czasie małżeństwo poszukiwane na podstawie listu gończego jako osoby, który należy tymczasowo aresztować.

W ręce policjantów wpadł także 31 – letni mężczyzna, który miał odbyć karę pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Wszyscy trafili do zakładów karnych.

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali w ubiegłym tygodniu małżeństwo, które było poszukiwane na podstawie listów gończych. 44 – letniego mężczyznę i jego o rok młodszą żonę podejrzewa się o naruszenie miru domowego, a także wprowadzenie do sprzedaży około 70 tys. litrów LPG oraz kilku tysięcy litrów oleju opałowego bez wymaganej koncesji. Urządzenia, które się tam znajdowały, były pozbawione dozoru technicznego. Dodatkowo kobieta miała dopuścić się naruszenia nietykalności cielesnej dwóch osób.

W ubiegłym tygodniu mężczyzna został zatrzymany niedaleko miejsca zamieszkania, natomiast jego żona wpadła w ręce funkcjonariuszy w Wężykach. Obydwoje zostali doprowadzeni do zakładów karnych.

Ostatni z zatrzymanych to 31 – letni mieszkaniec gminy Rybno. Mężczyzna miał do obycia karę pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Policjanci zatrzymali go w pobliżu domu. On również został doprowadzony do placówki penitencjarnej.

mł. asp. A. Dzik

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz