Ponowna zmiana w obsłudze interesantów w Wydziale Komunikacji i Transportu.

Reklamy

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie informuje, iż od czwartku, 18 marca br. wznawia się rejestrację pojazdów sprowadzanych z zagranicy.

Przypominamy, obecnie rejestrowane są jedynie pojazdy fabrycznie nowe i wydawane są wytworzone już dokumenty. Teraz będą także rejestrowane pojazdy sprowadzane z zagranicy. Jednocześnie przypominamy, że nadal nie będą rejestrowane pojazdy już zarejestrowane w kraju. Pamiętać jednak należy, iż właściciele tych pojazdów mają obowiązek zgłoszenia ich nabycia bądź zbycia w terminie 30-dni od daty zakupu bądź sprzedaży. Czynności tych można dokonać bez konieczności wizyty w Wydziale Komunikacji i Transportu. Takie zawiadomienie można złożyć online za pomocą profilu zaufanego. Można też odpowiedni wniosek z dołączoną kopią dowodu zakupu czy sprzedaży przesłać pocztą bądź złożyć w kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie mieszczącego się przy ul. marsz. J. Piłsudskiego 65.

Przypominamy, iż pierwsze zmiany wprowadzono od wtorku, 16 marca br. ze względu na absencję pracowników Wydziału Komunikacji i Transportu spowodowaną zachorowaniami, w tym również na COVID-19 w wyniku czego część pracowników została objęta kwarantanną i izolacją.

Ograniczenia w Wydziale Komunikacji i Transportu, obowiązywać będą do odwołania. Obsługa interesantów odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

ZOBACZ GALERIE

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz