Ponad 210 tysięcy złotych dla WOŚP w powiecie sochaczewskim.

Tradycyjnie, na początku marca poznaliśmy wyniki zbiórki Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak poinformował sztab WOŚP nr 643 – Hufiec ZHP Sochaczew, w ramach 29. Finału, w naszym powiecie udało się zebrać 212 528,80 zł.

Sochaczewski sztab dziękuje wszystkim zaangażowanym w zbiórkę. W wydanym komunikacie czytamy:

Ten finał miał być inny niż wszystkie – w reżimie sanitarnym, bez koncertów i spotkań, z dystansem. I był, zachowaliśmy bezpieczeństwo i zagraliśmy z głową. A jednocześnie był taki sam – radosny, wzruszający, pełen ciepła – kolejny styczniowy dzień, w którym gorące serca i zjednoczenie wokół wspólnej idei sprawiły, że pogoda nie miała znaczenia, a wszyscy poczuli się jednością. Dziękujemy mieszkańcom powiatu sochaczewskiego, którzy od początku istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokazują, że warto być razem i warto pomagać.

Wolontariusze, ich opiekunowie, przedsiębiorcy, darczyńcy, media – wszyscy zagraliśmy wspaniale. To cudowne czuć się częścią wielkiej, serdecznej wspólnoty, wiedzieć, że działamy razem, w dobrym celu. Dziękujemy z całego serca. Zwłaszcza w czasie pandemii takie dni jak 31 stycznia są ważne i potrzebne.

um

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz