Pomóżmy komendantowi.

Komendant Powiatowy PSP w Sochaczewie st. bryg. Piotr Piątkowski oraz strażacy, jak i druhowie z terenu powiatu sochaczewskiego, zwracają się z prośbą o okazanie wsparcia dla st. bryg. w st. spocz. Pawła Kubiaka.
Przypomnijmy, że Paweł Kubiak w latach 1997 – 2014 pełnił funkcję Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie.
W grudniu ubiegłego roku nastąpiło nagłe zatrzymanie akcji serca, w wyniku czego Paweł Kubiak doznał szeregu komplikacji zdrowotnych, w tym utraty świadomości, której nie może odzyskać do dziś.
Systematyczna rehabilitacja i specjalistyczna opieka medyczna dają jednak szansę na powrót do sprawności sprzed tego tragicznego zdarzenia. Jednak wiąże się to z kosztami, z pokryciem których zmaga się rodzina. Dlatego   strażacy zwracają się o wsparcie zbiórki środków finansowych na rzecz kontynuowania specjalistycznej opieki medycznej i rehabilitacji dającej szansę powrotu do zdrowia.
Wsparcia można dokonać w formie darowizny na rachunek bankowy nr 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 Fundacji „Światło” z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 64, 87-100 Toruń z dopiskiem: „Paweł Kubiak”. A w przypadku przekazywania odpisu 1 procenta od podatku należy podać: nr KRS 0000183283 z dopiskiem: „Paweł Kubiak”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz