Pomagają Alanowi.

BROCHÓW Od około prawie dwóch tygodni trwa akcja wspierania rodziny Alana Jasińskiego, 9-letniego chłopca chorego na nowotwór. Młody piłkarz z Uczniowskiego Klubu Sportowego Tajfun Brochów dzielnie walczy, poddając się kolejnej sesji chemioterapii. Nie traci nadziei na zdrowie. To, że mieszkancy z gminy Brochów, jak i całego powiatu, wspierają go w walce, dodaje mu wiary w pokonanie choroby.

Akcja nabiera rozmachu, przybywa aukcji i rośnie pula zebranych pieniędzy. W niespełna dwa tygodnie udało się dzięki ofiarności licytujących zebrać prawie 20 tys. złotych. Na aukcji są książki, sprzęty domowe, biżuteria, kosmetyki, ubrania, rękodzieło artystyczne, obrazy. Można wylicytować smakołyki, torty, spływ kajakowy, usługi kosmetyczne, a nawet geodezyjny projekt. Na chętnych czekają przejażdżki konno i maluchem, a także skok ze spadochronem. Nie tylko zwykli mieszkańcy powiatu wystawiają rzeczy i usługi na aukcje, ale też przedsiębiorcy. Wszyscy liczą na zysk na koncie Alana. Każda złotówka daje mu szansę na życie i zdrowie.

Aukcja na facebooku – „Pomagamy Alankowi z Brochowa. Okaż serce”. Zwycięzcy licytacji wpłacają na konto: Fundacja dzieciom „Zdążyć z pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 Tytułem: 37819 Jasiński Alan Brochów – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Można też niezależnie od licytacji przekazywać swe wpłaty na konto chłopca przez stronę www.dzieciom.pl/podopieczni/37819. Ponadto przekazać 1 procent na rzecz Alana, wpisując w rozliczeniu rocznym PIT nr KRS 0000073904, w celu – 37819 Jasiński Alan Brochów

BN

Fot. Archiwum rodziny Jasińskich

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz