POLITYCY PiS NA TARGOWISKU: Chcemy silnej Polski.

Dzisiaj na Placu Kościuszki odbyła się konferencja prasowa ministra Macieja Małeckiego oraz Waldemara Budy, sekretarza stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Była ona częścią kampanii prowadzonej na rzecz poparcia w nadchodzących wyborach kandydatury Prezydenta Andrzeja Dudy.

SONY DSC

Jak stwierdził poseł Maciej Małecki, ponowny wybór Andrzeja Dudy na Prezydenta RP daje nie tylko gwarancję dalszego wzrostu gospodarczego Polski i umacniania jej pozycji na arenie międzynarodowej. To także gwarancja zachowania i obrony podstawowych wartości i nie zastępowanie ich obcymi nam kulturowo wzorcami.

SONY DSC

– Tej gwarancji natomiast nie dają nam inni kandydaci. Z których części jak Rafał Trzaskowski nie chcą się jasno zdeklarować czy są przeciwni lub czy też popierają ideologię LGBT, związki partnerskie oraz adopcję dzieci przez pary homoseksualne – stwierdził Maciej Małecki.

W podobnym tonie wypowiedział się również Waldemar Buda, który zwrócił uwagę na fakt, że rozwój Polski, a tym samym wzrost poziomu życia jej mieszkańców, można osiągnąć –  co pokazały rządy Zjednoczonej Prawicy i działania prezydenta Andrzeja Duda – przy zachowaniu tradycyjnych wartości, które są tak drogie Polakom.

SONY DSC

Po spotkaniu Maciej Małecki oraz Waldemar Buda udali się na miejskie targowisko przy ulicy Pokoju, gdzie wraz z sympatykami Andrzeja Dudy rozmawiali z mieszkańcami Sochaczewa o swoim kandydacie. Większości pytanych osób deklarowała poparcie w wyborach obecnego prezydenta.

dot

fot.: Jerzy Szostak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz