Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego pijanego kierowcę.

fot. Policja symboliczne
Policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu marki Opel Zafira. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Usłyszał już zarzut i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Za popełniony czyn grozi do 2 lat pozbawienia wolności.
Wczoraj wieczorem w Żelazowej Woli, policjanci z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę pojazdy marki Opel Zafira. W aucie było jeszcze dwóch pasażerów.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości 33 – letniego kierowcy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad jeden promil. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec gminy Sochaczew przyznał się do popełnionego przestępstwa. Przypominamy, że zgodnie z treścią art. 178a § 1 kodeksu karnego, kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz