Policja ciągle szuka.

Reklamy

SOCHACZEW Choć od zaginięcia Jarosława Grabka minęły dwa ponad dwa lata nadal jest poszukiwany przez policję. Ostatnio w Sochaczewie i na terenie powiatu pojawiły się nowe ogłoszenia z wizerunkiem zaginionego bez śladu.

– Zawiadomienie o zaginięciu Jarosława Grabka przyjęliśmy w styczniu 2018 roku. Mężczyzna miał wtedy 36 lat, około 180 cm wzrostu, włosy czarne, oczy piwne. Ma charakterystyczne czarne krzaczaste brwi. Zaraz po zgłoszeniu zaginięcia, policjanci sprawdzali miejsca w których zazwyczaj przebywał. Dodatkowo sprawdzano szpitale, noclegownie, pustostany, piwnice. Nawiązano kontakt z ośrodkami pomocy społecznej i ośrodkami dla bezdomnych. Sprawdzaliśmy każdą informację o możliwych miejscach pobytu, ale żadna się nie potwierdziła – mówi mł. asp. Agnieszka Dzik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie.

Informację o zaginięciu i wizerunek Jarosława Grabka policja przesłała do innych jednostek w kraju, gdyż podejrzewano, że mógł gdzieś zawędrować.

–Weryfikowaliśmy każdą informację w przypadku ujawnieniu mężczyzny, którego tożsamości nie można było ustalić, a także każdą informacja o odnalezieniu zwłok, których z różnych powodów nie można było zidentyfikować – dodaje Agnieszka Dzik.

Pomimo tego, że minęły już ponad dwa lata, policja cały czas pracuje nad jego odnalezieniem. Osoby, które mają wiedzę na temat jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, tel. 47 705 52 22, email: dyzurny.kppsochaczew@ra.policja.gov.pl.

Oprac. BN

Fot. KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz