Podsumowanie 29. Finału WOŚP w gminie Młodzieszyn.

31 stycznia 2021 r. cała Polska grała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W Młodzieszynie nie mogło być inaczej i pomimo, iż tegoroczny 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyze względu na sytuację epidemiologiczną różnił się znacząco od tych z lat ubiegłych, nie poddaliśmy się i po raz kolejny wspólnymi siłami wsparliśmy fundację WOŚP. Ze względu na ściśle określone procedury bezpieczeństwa niepozwalające na wcześniejsze podliczenie zebranych środków, miło nam ogłosić, że dziś poznaliśmy ostateczną kwotę zebraną i przekazaną przez gminę Młodzieszyn podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Młodzieszynie.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wolontariuszy spośród Młodzieszyńskich zuchów i harcerzy oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie, którzy kwestowali przed kościołem w asyście druhów z OSP Młodzieszyn i OSP Budy Stare podczas kwesty ulicznej, udało się im zebrać kwotę 4054,17 zł.

Z kolei, dzięki licytacji prowadzonej na stronie urzędu oraz sumie zebranej do urzędowej puszki, udało się zebrać kwotę 5378,80 zł.

Miło nam ogłosić, iż podczas 29.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w gminie Młodzieszyn w sumie zebraliśmy kwotę 9766,66 zł! Jest to dla nas wielka radość i duma, że mimo przeciwieństw udało nam się zebrać tak dużą sumę.

Podczas ubiegłorocznego finału zorganizowanego w Gminie Młodzieszyn zebraliśmy

rekordową kwotę 18 059,30 zł.

Warto zaznaczyć, że w gminie Młodzieszyn, wspólnie ze szkołami oraz instytucjami zbieramy pieniądze od 1999 roku. W sumie, od tego czasu udało nam się przekazać na konto fundacji kwotę 172 708,15 zł!

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, bezinteresowność oraz włączenie się do akcji 29. Finału WOŚP. Zebranie powyższej sumy było możliwe dzięki okazanemu wsparciu, licytacjom, przekazanym fantom/voucherom oraz prowadzonej kweście.

Podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czyli „Finału z głową” – zbieraliśmy pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jeszcze raz dziękujemy za Wasze wielkie serca i wsparcie! Jest nam niezmiernie miło, że zawsze możemy na Was liczyć! Do zobaczenia za rok! SIEMA!

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz