Piszemy o sporcie- konkurs dla dzieci.

Reklamy
Dziś kończymy przyjmowanie Waszych odpowiedzi na kilka konkursów, które ogłosiliśmy w marcu. Czekamy ostatni dzień na odpowiedzi do gry terenowej Poznaj MOSiR – Chodaków, propozycje fotograficzne na konkurs Prawie jak sport… oraz pytania do konkursu na quiz sportowy. Do 3 kwietnia czekamy na Wasze odpowiedzi w grze terenowej Gdzie podziały się pisanki.  
Dziękujemy za te, które już do nas wysłaliście. Podziwiamy kreatywność i wiedzę sportową.  A już wkrótce nowe propozycje. Już dziś zapraszamy do udziału w jednej z nich.

Poznaliśmy już Wasze talenty plastyczne, sportowe, fotograficzne czy filmowe. Przyszedł czas na talenty literackie. W piątek 2 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Z tej okazji zapraszamy do konkursu na mini książeczkę o sporcie/komiks o sporcie . Konkurs jest skierowany do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Sochaczewa i nie tylko. Waszym zadaniem będzie wymyślenie historii literacko-obrazkowej z wykorzystaniem słów: sport, rekreacja, MOSIR SOCHACZEW lub pełnej nazwy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie, dzieci, zabawa. Historia może być rymowana lub pisana prozą. Prosimy również o rysunki. Zabawa potrwa do 15 maja 2021, tak, by rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 1 czerwca w Dzień Dziecka. Nagrodą w konkursie będzie wydanie efektu Waszej twórczości w formie książki/komiksu (zwycięzca otrzyma 2 egzemplarze) oraz nagrody rzeczowe, zabawki, puchary, dyplomy. Dla wszystkich uczestników konkursu dyplomy i drobne upominki.

Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie www.mosir.sochaczew.pl . Do dzieła młodzi pisarze i ilustratorzy !

Regulamin konkursu na mini książeczkę.pdf

Załącznik nr 1 konkurs na komiks.pdf

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz